Hakkımızda


Profesyonel Temizlik Ürünleri

Bizi Tanıyın

En İyiyi hedefliyoruz

Üretiyoruz Geliştiriyoruz

Doğa Dostu Ürünler Üreterek Tüketicilerimizin Kullanımına Sunuyoruz

3N Kimya Temizliğe Sihirli dokunuş mottosuyla başlamış olduğu marka yolculuğunda; geliştirdiği ve ürettiği özgün ve yenilikçi ürünlerini tüketiciyle buluşturan kendi öz sermayesiyle kurulmuş %100 yerli bir şirkettir. Kurulduğu 2006 yılından bu yana tüketicilerin tercih ettiği bir marka olarak Hızlı, Pratik kullanım kolaylığı ile temizliği kolaylaştıran ve keyifli hale getiren yeni ve farklı ürünler geliştirerek tüketicilerimizin kullanımına sunuyoruz. Ürünlerimize gösterilen teveccüh ve yoğun talep ve bunun sonucu olarak da takip eden değil, takip edilen bir marka olmanın büyük gururunu yaşamaktayız.

Vizyonumuz

Engin tecrübesi ve bilgi birikimi ile üretimden müşteri hizmetlerine sürdürülebilir kalite anlayışı ile özgün ürünler geliştirmeye devam ederek; yurt içinde ve uluslararası platformda müşterilerine özel çözümler sunan yenilikçi bir firma olmak.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve her yıl en az bir yeni ürün geliştirmek, müşterilerine hızlı pratik kullanım kolaylığı ile temizliği kolaylaştıran ve keyifli hale getiren yeni ve farklı ürünler sunarak tüketicilerin tercih ettiği marka olmak.

Çevre bilinci

Gelecek nesiller için daha yaşanabilir bir dünya ve daha yeşil bir gelecek bırakabilmek için doğada biyolojik olarak parçalanabilir özelliğe sahip, çevre dostu ürünler geliştirip, üreterek ürünlerimizde kaynak kullanımlarını en aza indirgemeyi amaçlıyoruz.

Hizmet Politikası

Müşterinin ihtiyacına yönelik ürünlerin belirlenip en yararlı çözümleri sunarak temizlik ve hijyen gereken her alanda pratik hızlı etkin sonuçlar elde edilmesini sağlayarak müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz.